



















Bosch HSS Twist Drill Bits Cobalt Sets
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: WLONONWCRBWJR
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 19.00cm x 5.00cm
- EAN: 3165140574730
84,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Drill bit diameter | 1 cm |
| Drill bit type | Twist drill bit |
| Guarantee | G024M |
| Length | 133 mm |
| Number of drill bits | 18 pc(s) |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 85 mm |
| Proper use | Drill |
| Warnings | Use appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves. Ensure that the drills are properly fixed to avoid danger during operation. Keep out of the reach of children. |
| Working length | 8.7 cm |
