













K rcher 2.863-385.0 Roller mop Handheld vacuum
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NOPKARAPO0013
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 28.50cm x 6.50cm
- EAN: 4066529180957
26,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | K rcher |
| Compatibility | FCV 4 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 200 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 57 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 57 mm |
| Product colour | Yellow White |
| Product type | Roller mop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for vacuum type | Handheld vacuum |
