









Makita UM600DZX cordless grass shear Black,Blue 12 V
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKNDZ0012
- Βάρος(kg): 2.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 35.00cm x 20.00cm
- EAN: 088381837279
119,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery life | 90 min |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 12 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Depth | 177 mm |
| Easy storage | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Height | 131 mm |
| Product colour | Black Blue |
| Product description | Terms and conditions of the extended warranty for private and business users https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Sound pressure level | 75 dB |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Warnings | Always wear appropriate protective clothing and goggles. Do not use near open flame or heat sources. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 1.3 kg |
| Weight (including battery) | 1.5 kg |
| Width | 329 mm |
