
Black & Decker BCBL200L 18 W 12 V 145 km/h Lithium-Ion (Li-Ion)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: NAKBDEODK0011
- Βάρος(kg): 3.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 59.90cm x 21.40cm
- EAN: 5035048710043
98,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airspeed | 145 km/h |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 12 V |
| Carrying case | No |
| Charging time | 2 h |
| Guarantee | F012M |
| Noise level | 81.5 dB |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power | 18 W |
| Product colour | Black Orange |
| Suction capacity | 577 m /h |
| Type | Handheld blower |
| Weight | 2.2 kg |
| Working type | Blowing |
