





DeWALT DCD777D2T-QW drill 1750 RPM Key 1.15 kg Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBPHR
- Βάρος(kg): 3.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 44.00cm x 13.00cm
- EAN: 5035048690444
268,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 216,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Chuck type | Key |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Idle speed (1st gear) | 500 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 1750 RPM |
| Idle speed (max) | 1750 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Output power | 340 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Product design | Pistol grip drill |
| Screwdriving | Yes |
| Warnings | Do not dispose of used batteries in the regular rubbish bin. Keep out of the reach of children. Avoid battery contact with water and moisture. |
| Weight | 1.15 kg |
| Width | 192 mm |
