



Knipex 86 05 250 plier Slip-joint pliers
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCREGG7
- Βάρος(kg): 0.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 27.20cm x 2.00cm
- EAN: 4003773047841
105,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | Blue Red |
| Handle material | Plastic |
| Length | 250 mm |
| Material | Chromium-vanadium steel |
| Maximum nut size | 4.6 cm |
| Number of positions | 17 |
| Type | Slip-joint pliers |
| Warnings | Use as intended in accordance with the operating instructions. Be careful during use to avoid injury. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 571 g |
