
VIRBAC Anxitane Medium & Large - calming product for dogs - 30 tablets
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Virbac
- Κωδικός: DLPVIBSPL0004
- Βάρος(kg): 0.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.50cm x 11.50cm x 8.00cm
- EAN: 3597133075915
47,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Stress relief |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs All breeds of large dogs All breeds of medium-sized dogs |
| Dosage form | Tablet |
| Gluten free | Yes |
| Guarantee | B000M |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Cardboard box |
| Pet specific needs | Stress |
| Product category | Vitamins and supplements |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg Medium breed 10 - 25 kg |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Veterinary classification | Dietary supplement |
| Warnings | Store in a dry and cool place. Keep out of the reach of children. Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Weight | 200 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |
