

















PNY CS900 250 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PNY Technologies
- Κωδικός: DIAPNYSSD0031
- Βάρος(kg): 0.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 15.20cm x 1.40cm
- EAN: 751492629940
60,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Component for | PC/Laptop |
| Guarantee | G036M |
| Hardware encryption | No |
| Height | 7 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Memory type | 3D TLC |
| NVMe | No |
| Read speed | 535 MB/s |
| SSD capacity | 250 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Warnings | Do not disassemble the unit yourself. Do not expose to high temperatures. Protect against moisture. |
| Write speed | 500 MB/s |
