





Transcend ESD265C 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRAODD
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.40cm x 15.50cm x 11.00cm
- EAN: 0760557864455
1.198,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 966,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bundled software | Transcend Elite software |
| Cables included | USB Type-A, USB Type-C |
| Certification | CE / UKCA / FCC / BSMI / EAC / RCM |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Depth | 33.6 mm |
| File format system | FAT32 |
| Guarantee | G024M |
| Hardware encryption | Yes |
| Height | 7.5 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Memory type | 3D NAND |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 C |
| Operating voltage | 5 V |
| Password protection | Yes |
| Product colour | Grey |
| Read speed | 1050 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 31 g |
| Width | 81.4 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Write speed | 950 MB/s |
