























Portable SSD | T7 | 2000 GB | N/A " | USB 3.2 | Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: WLONONWCRAJZ8
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.20cm x 10.00cm x 13.00cm
- EAN: 8806092968431
483,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 389,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Certification | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Compliance certificates | UL T V mark BIS C-TICK UKCA RoHS CE BSMI KC CB EAC VCCI |
| Depth | 13 mm |
| Guarantee | G036M |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Height | 88 mm |
| Housing material | Rubber |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Product colour | Black |
| Protection features | Dust resistant Water resistant |
| Read speed | 1050 MB/s |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| SSD capacity | 2 TB |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. Avoid contact with water and moisture. Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself. |
| Weight | 98 g |
| Width | 59 mm |
| Write speed | 1000 MB/s |
