











ICY BOX IB-RD3640SU3 HDD enclosure Black 3.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAIDSONIC
- Κωδικός: WLONONWCRPNKM
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4250078186335
250,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 202,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter input voltage | 100 -240 V |
| AC adapter output current | 5 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Cables included | eSATA, USB |
| Country of origin | Taiwan |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Depth | 226 mm |
| eSATA ports quantity | 1 |
| Fan diameter | 8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84718000 |
| Height | 170 mm |
| Hot-swap | Yes |
| LED indicators | Fan fail, HDD, Power |
| Master (outer) case gross weight | 20 kg |
| Master (outer) case height | 290 mm |
| Master (outer) case length | 503 mm |
| Master (outer) case width | 606 mm |
| Material | Aluminium, Plastic |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of storage drives supported | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 3.03 kg |
| Package width | 293 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Product type | HDD enclosure |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| RAID levels | 10 5 3 0 1 |
| Storage drive size | 3.5" |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| USB connectivity | Yes |
| Weight | 2.02 kg |
| Width | 128 mm |
