















Thermalright Royal pretor 130 Processor Heatsink/Radiator 13 cm Black, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB62
- Βάρος(kg): 1.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 16.00cm x 20.20cm
- EAN: 0814256018241
87,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Depth | 130 mm |
| Fan 2 dimensions (W x D x H) | 130 x 130 x 28 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 2.38 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 81.88 cfm |
| Fan 2 noise level (high speed) | 28.3 dB |
| Fan 2 rotational speed (min) | 1750 RPM |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 13 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 15 mm |
| Fan speed (min) | 2150 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 158 mm |
| Maximum airflow | 80.45 cfm |
| Minimum air pressure | 2.65 mmH2O |
| Noise level (high speed) | 29.4 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 6 |
| Product colour | Black Silver |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rotational speed (max) | 2150 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Tube diameter | 6 mm |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Width | 112 mm |
