

















Thermalright Peerless Assassin 140 Processor Heatsink/Radiator 120/140 mm White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB29
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 19.80cm x 17.20cm
- EAN: 0814256018203
91,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Fan 2 dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 27 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 2.09 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 77.8 cfm |
| Fan 2 noise level (high speed) | 25.6 dB |
| Fan 2 rotational speed (max) | 1500 RPM |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 120/140 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 25.6 dB |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Maximum air pressure | 1.53 mmH2O |
| Maximum airflow | 66.17 cfm |
| Noise level (high speed) | 25.6 dB |
| Number of fan blades | 9 |
| Product colour | White |
| Rotational speed (max) | 1500 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket AM5 Socket AM4 LGA 1800 LGA 1200 (Socket H5) LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) LGA 1700 |
| Type | Heatsink/Radiator |
