









Enermax ETS-T41D computer cooling system Processor Air cooler Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ENERMAX
- Κωδικός: WLONONWCRPOHE
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.80cm x 15.80cm x 13.40cm
- EAN: 4713157729347
77,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 118.3 m /h |
| Base plate material | Copper |
| Depth | 100 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 1.12 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 56.53 cfm |
| Fan current | 0.19 A |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 25 dB |
| Fan speed (max) | 1600 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 80000 h |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 157 mm |
| Maximum air pressure | 1.39 mmH2O |
| Maximum airflow | 69.63 cfm |
| Minimum air pressure | 0.36 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 29.46 cfm |
| Number of heat pipes | 4 |
| Product colour | Black |
| Pump connector | 4-pin |
| Suitable location | Processor |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Type | Air cooler |
| VRM fan speed (max) | 1400 RPM |
| VRM fan speed (min) | 600 RPM |
| Weight | 750 g |
| Width | 120 mm |
