























Alphacool Eisbaer LT Water block
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Alphacool
- Κωδικός: WLONONWCRDESK
- Βάρος(kg): 0.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 13.50cm x 5.50cm
- EAN: 4250197128865
131,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 106,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 69 mm |
| Fan diameter | N |
| Guarantee | G024M |
| Height | 39 mm |
| Material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) Socket FM1 LGA 2011 (Socket R) Socket AM3+ Socket FM2+ Socket AM2+ Socket AM4 Socket FM2 LGA 1155 (Socket H2) Socket AM3 Socket 755 LGA 1150 (Socket H3) Socket AM2 |
| Type | Water block |
| Width | 69 mm |
