

























Corsair NAUTILUS 240 RS Motherboard All-in-one liquid cooler Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRGTYN
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.80cm x 13.50cm x 22.20cm
- EAN: 0840006687528
158,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Compatible processor series | Intel Core i7 Intel Core i9 Intel Core i5 Intel Celeron Intel Core i3 Intel Pentium |
| Depth | 275 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 125 mm |
| Maximum air pressure | 4.91 mmH2O |
| Maximum airflow | 74.37 cfm |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 24 cm |
| Rotational speed (max) | 2100 RPM |
| Suitable location | Motherboard |
| Supported processor sockets | Socket AM4 Socket AM5 LGA 1700 |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Weight | 1.78 kg |
| Width | 125 mm |
