











Alphacool 14170 computer cooling system part/accessory Heatsink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Alphacool
- Κωδικός: WLONONWCRPBA7
- Βάρος(kg): 1.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 5.50cm x 16.00cm
- EAN: 4250197141703
185,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible processor series | Not supported |
| Depth | 468 mm |
| Fan diameter | N |
| Guarantee | G024M |
| Height | 46 mm |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Supported processor sockets | Not supported |
| Type | Heatsink |
| Width | 144 mm |
