









Lian Li HydroShift II LCD-S 360 CL Processor Liquid cooling kit 12 cm White 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIAN LI
- Κωδικός: WLONONWCRPBAC
- Βάρος(kg): 2.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.50cm x 16.30cm x 20.80cm
- EAN: 4718466021397
236,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Display diagonal | 8.64 cm (3.4") |
| Display resolution | 480 x 480 pixels |
| Display type | IPS |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 124 x 120 x 28 mm |
| Fan speed (max) | 2100 RPM |
| Fan speed (min) | 200 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Maximum air pressure | 3 mmH2O |
| Maximum airflow | 72.7 cfm |
| Noise level (high speed) | 30 dB |
| Product colour | White |
| Pump motor speed (max) | 3200 RPM |
| Pump motor speed (min) | 1600 RPM |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 40 cm |
| Radiator height | 2.4 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 12.2 cm |
| Rotational speed (max) | 2100 RPM |
| Rotational speed (min) | 200 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1700 Socket AM5 Socket AM4 LGA 1851 |
| Type | Liquid cooling kit |
| Waterblock depth | 9.9 cm |
| Waterblock height | 6.2 cm |
| Waterblock width | 9.1 cm |
