





EK Water Blocks EK-Quantum Surface S360 Computer case Heatsink/Radiator Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EK Water Blocks
- Κωδικός: WLONONWCRAFW9
- Βάρος(kg): 1.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 45.50cm x 5.20cm
- EAN: 3831109838198
168,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 130 mm |
| Fins material | Copper |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS05: Corrosive GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 30 mm |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Suitable location | Computer case |
| Tube diameter | 2 mm |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin. Keep out of the reach of children. Dispose of used water cooling accessories in accordance with local hazardous waste regulations. |
| Weight | 950 g |
| Width | 405 mm |
