











Alphacool 10248 computer cooling system part/accessory Backplate
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Alphacool
- Κωδικός: WLONONWCRPAZY
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 5.70cm x 20.80cm
- EAN: 4250197102483
294,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 237,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 5 V |
| ARGB ports quantity | 1 |
| Best uses | GPU |
| Compatibility | Geforce RTX 5080 |
| Compatible products | Inno3D Inno3D GeForce RTX 5080 iChill Frostbite (C50803-16D7X-1760FB) Inno3D Inno3D GeForce RTX 5080 iChill X3 (C50803-16D7X-176069H) Inno3D Inno3D GeForce RTX 5080 X3 (N50803-16D7-176068N) Inno3D Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC (N50803-16D7X-17603930) Inno |
| Connecting thread | 1/4" |
| Depth | 160 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 34.2 mm |
| Material | Copper Aluminium Chrome |
| Maximum operating pressure | 0.8 bar |
| Maximum operating temperature | 60 C |
| Product colour | Black Chrome |
| RGB connector | 3-Pin JST |
| Type | Backplate |
| Weight | 1.18 kg |
| Width | 124 mm |
