







MAXELL MINI DUO Wireless in-ear headphones with charging case Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maxell
- Κωδικός: PERMALSLU0001
- Βάρος(kg): 0.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.50cm x 7.00cm x 12.00cm
- EAN: 025215503993
39,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 32,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 60 mAh |
| Battery capacity (charging case) | 400 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Charging case | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 20 h |
| Control type | Wireless |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 98 dB 3 dB |
| Headphones | Y |
| Impedance | 16 |
| Microphone type | Built-in |
| Number of microphones | 1 |
| Operating keys | Mute Play/Pause, Skip down, Skip up, Stop Answer/end call |
| Oven control type | Buttons |
| Product colour | Black |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Calls & Music |
| USB cable | Y |
| USB Type-C connector | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Wireless audio playback time | 5 h |
