















LogiLink BT0060 headphones/headset Wireless Head-band Office/Call center Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LogiLink
- Κωδικός: WLONONWCRPNXB
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.00cm x 20.50cm
- EAN: 4052792064643
76,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 300 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HSP HFP AVRCP A2DP |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | USB |
| Charging source | USB |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 65 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 108 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 190 mm |
| Impedance | 32 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum input power | 20 mW |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 10 - 28000 Hz |
| Microphone input impedance | 2300 |
| Microphone type | Boom |
| Mobile operating systems supported | iOS Android |
| Package depth | 88 mm |
| Package height | 204 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 200 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Talk time | 18 h |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 160 g |
| Width | 170 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless range | 10 m |
