



Xerox VersaLink C8000/C9000 Waste Cartridge (47,000 Pages)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRDXSC
- Βάρος(kg): 0.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 53.50cm x 7.00cm
- EAN: 0095205883312
95,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox VersaLink C8000 Colour Printer Xerox VersaLink C8000W Colour Printer Xerox VersaLink C9000 Colour Printer |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 531.9 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 126 x 531.9 x 64 mm (4.96 x 20.9 x 2.52") |
| Package height | 64 mm |
| Package weight | 700 g |
| Package weight (imperial) | 0.699 kg (1.54 lbs) |
| Package width | 126 mm |
