



Xerox Staple Cartridge (BR Finisher with Booklet Maker)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRDXXG
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.40cm x 13.40cm x 8.00cm
- EAN: 0095205131772
129,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Capacity | 5000 staples |
| Cartridges quantity | 1 pc(s) |
| Compatibility | Xerox AltaLink B8100 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink B8200 Series Multifunction Printers Xerox AltaLink C8000 Series Colour Multifunction Printers Xerox AltaLink C8100 Series Colour Multifunction Printers Xerox AltaLink C8200 Series Colour Mu |
| Guarantee | F024M |
| Material | Metal |
| Package depth | 127 mm |
| Package height | 88.9 mm |
| Package weight | 320 g |
| Package width | 76.2 mm |
| Print technology | Laser |
| Staple purpose | Fixing |
