































iiyama G2441HSU-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: IIYAMA
- Κωδικός: MONIIYGAM0052
- Βάρος(kg): 4.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.00cm x 39.00cm x 12.00cm
- EAN: 4948570126316
149,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AMD FreeSync | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable management | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| DDC/CI | Yes |
| Depth (with stand) | 349 mm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface | Matt |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2415427 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Guarantee | F036M |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 391.5 mm |
| Horizontal scan range | 30 - 163 kHz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 615 mm |
| Package height | 395 mm |
| Package weight | 4.4 kg |
| Package width | 615 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel type | IPS |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 12 W |
| Power supply type | Internal |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| RMS rated power | 4 W |
| Tilt adjustment | Yes |
| USB hub version | 2.0 |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment follow local regulations for the disposal of electronic devices. Do not expose to water or excessive moisture. Avoid direct contact with liquids. |
| Weight (with stand) | 3.3 kg |
| Width (with stand) | 539 mm |
