















DICOTA D31696 backpack Black Polyethylene terephthalate (PET)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCROYG9
- Βάρος(kg): 0.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 25.00cm x 5.00cm
- EAN: 7640158668740
91,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 170 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 42029291 |
| Height | 500 mm |
| Interior pockets | Pen pocket Cell phone pocket |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 420 x 40 x 295 mm |
| Product main colour | Black |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 23 L |
| Weight | 760 g |
| Width | 330 mm |
