
DELL LATITUDE 9420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro USED metal Used
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: UZYDELNOT0881
- Βάρος(kg): 2.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.50cm x 42.50cm x 8.00cm
- EAN: 5901443358138
464,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 374,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC711-CG |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Built-in microphone | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSDXC MicroSD (TransFlash) MicroSDHC |
| Depth | 215.2 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Ethernet LAN | No |
| Front camera | Yes |
| Guarantee | G006M |
| HD type | Full HD+ |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height (front) | 8.42 mm |
| Height (rear) | 1.39 cm |
| Housing material | Aluminium |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | LPDDR4x-SDRAM |
| LED backlight | Yes |
| Memory clock speed | 4266 MHz |
| Memory form factor | On-board |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Number of battery cells | 2 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| Numeric keypad | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | No |
| Password protection | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Power supply cable | No |
| PowerShare | Yes |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cores | 4 |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Processor frequency | 3 GHz |
| Processor generation | 11th gen Intel Core i7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i7-1185G7 |
| Processor threads | 8 |
| Product colour | Grey |
| Product type | Laptop |
| Speaker power | 8 W |
| Specific features | No power cable type "cloverleaf" Battery warranty 1 month from the date of purchase from the distributor Notebook used, tested, possible scratches on the case, efficient and ready to use Polish keyboard stickers included Windows 11 Pro 64bit for Dell comp |
| Storage media | SSD |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Warnings | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. Take used electronic products to an electrical and electronic waste |
| Weight | 1.27 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Width | 310.6 mm |
