









Νέο Προϊόν










Thermaltake TR2 S 650W power supply unit 20+4 pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermaltake
- Κωδικός: WLONONWCRPAPB
- Βάρος(kg): 2.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 11.00cm x 28.00cm
- EAN: 4711658549358
98,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Bearing technology | Hydraulic |
| Cabling type | Non-Modular |
| Combined power (+12V) | 650 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 12.5 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Cooling type | Active |
| CPU power cable length | 65 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 140 mm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 86 mm |
| Hold time | 17 ms |
| Input current | 8 A |
| Max output current (+12V) | 54.1 A |
| Max output current (+3.3V) | 18 A |
| Max output current (+5V) | 18 A |
| Max output current (+5Vsb) | 2.5 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 C |
| Package type | Box |
| PCI Express power cable length | 50 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 500 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Short circuit Over voltage Under voltage Over current Over power Overheating |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC/Server |
| SATA power cable length | 500 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 55 C |
| Total power | 650 W |
| Width | 150 mm |
