

































































































JONSPLUS MATX Handle Case Z20 - white
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: JONSPLUS
- Κωδικός: WLONONWCRGTMN
- Βάρος(kg): 6.37kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 44.00cm x 39.00cm
- EAN: 6970620553696
151,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Bottom fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Cable management | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 382 mm |
| Form factor | Mini Tower |
| Guarantee | F024M |
| Height | 335 mm |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | SPCC Tempered glass |
| Material thickness | 1 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16.4 cm |
| Maximum graphics card length | 36.3 cm |
| Maximum PSU length | 14 cm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Package weight | 6.5 kg |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Top |
| Product colour | White |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5" |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top radiator sizes supported | 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 5 kg |
| Width | 198 mm |
