



G.Skill 16GB DDR3-1600MHz memory module 2 x 8 GB 240-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOE4
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 4711148599566
188,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 151,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 5 |
| Command rate | 2T |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| SPD profile | Yes |
| Width | 133.3 mm |
