











Clementoni IDEA 18167 art/craft toy
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0047
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 18.50cm x 10.00cm
- EAN: 8005125181674
9,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | No |
| Guarantee | F024M |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 145 g |
| Package width | 185 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | Children's marker maker kit |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Suggested gender | Girl |