















UCZNIK TERESA sewing machine, white-violet
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Łucznik
- Κωδικός: AGDLUNMSZ0062
- Βάρος(kg): 7.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 36.00cm x 24.00cm
- EAN: 5902022181932
247,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 199,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Automatic buttonhole | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Control type | Knob |
| Depth | 400 mm |
| Display | No |
| Foot control pedal | Yes |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 300 mm |
| LED indicators | Yes |
| Needle set included | Yes |
| Needle threader included | Yes |
| number of programs | 34 |
| Number of stitch patterns | 6 |
| Operating instructions | Yes |
| Power | 70 W |
| Power supply type | Electric |
| Product colour | White Purple |
| Reverse | Yes |
| Sewing machine accessories included | Seam ripper Twin needle Spare needle Oil Screwdriver Universal foot Guide Button sewing foot Zipper foot Foot controller |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Silent operation | Yes |
| Stitch length | 4.5 mm |
| Stitch width | 5 mm |
| Stitches for elastic fabrics | Yes |
| Type | Mechanical |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 7.6 kg |
| Width | 190 mm |
