











3 cup coffee machine MAESTRO MR-1666-3-BLACK Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOZAP0079
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.50cm x 13.50cm x 9.20cm
- EAN: 4897144675548
10,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable coffee strength | No |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | No |
| Built-in grinder | No |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Coffee maker type | Manual |
| Coffee making | Yes |
| Depth | 90 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Height | 155 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Number of portions' | 3 |
| Product colour | Black |
| Product type | Moka pot |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for induction hobs | No |
| Volume | 150 ml |
| Warnings | Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. Do not leave the device unattended during use. Always disconnect the device from the power supply before cleaning. |
| Width | 145 mm |