

















NELO kettle, capacity 1.7 l, power 2000 W, black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ELDOM
- Κωδικός: AGDELDCZE0062
- Βάρος(kg): 1.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 20.50cm x 23.00cm
- EAN: 5908277385392
33,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 26,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | No |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cordless | Yes |
| Depth | 180 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 230 mm |
| Indication light | Yes |
| Manual | Yes |
| Number of temperature settings | 1 |
| Overheat protection | Yes |
| Package type | Box |
| Power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 880 g |
| Width | 206 mm |
