







Citrus squeezer Concept CE-3520
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCWYC0001
- Βάρος(kg): 2.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 24.00cm x 31.60cm
- EAN: 8595631001554
50,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 40,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Citrus press | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Drip/spout adjustment | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Juice container | Yes |
| Juice container capacity | 0.75 L |
| Material | Stainless steel Technopolymer |
| Noise level | 68 dB |
| Non-slip feet | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 160 W |
| Product colour | Stainless steel Grey Black |
| Product type | Citrus squeezer |
| Pulp container | Yes |
| Warnings | Do not immerse the unit in water or other liquids. Keep the appliance away from children. Switch off the appliance before cleaning or maintenance. |
| Weight | 2.3 kg |
