













Toaster Nedis KABT510EWT
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRPS39
- Βάρος(kg): 2.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 33.50cm x 23.50cm
- EAN: 5412810270330
84,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Cord length | 0.8 m |
| Defrost function | Yes |
| Electronic browning control | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Stainless steel |
| Keep warm function | No |
| Long slot | No |
| Number of browning levels | 6 |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Power | 900 W |
| Product colour | White |
| Reheat function | Yes |
| Variable crust browning control | Yes |
