

















Bosch TAT3P423 toaster 2 slice(s) 970 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSTOS0040
- Βάρος(kg): 2.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 36.50cm x 24.00cm
- EAN: 4242005188635
51,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 41,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Cord storage | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Depth | 170 mm |
| Electronic browning control | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 195 mm |
| Housing material | Stainless steel |
| Long slot | Yes |
| Number of slices | 2 slice(s) |
| Number of slots | 2 |
| Package depth | 206 mm |
| Package height | 220 mm |
| Package weight | 1.5 kg |
| Package width | 342 mm |
| Power | 970 W |
| Product colour | Black |
| Removable crumb tray | Yes |
| Self-centering bread mechanism | Yes |
| Stop/cancel button | Yes |
| Timer | Yes |
| Weight | 1.35 kg |
| Width | 300 mm |
