



Emerio Pizzarette pizza maker/oven 1 pizza(s) 1100 W Black, Brown
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Emerio
- Κωδικός: WLONONWCRPNLF
- Βάρος(kg): 8.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 39.70cm x 54.70cm
- EAN: 7333282002176
118,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Compliance certificates | CE |
| Guarantee | G024M |
| LED indicators | Yes |
| Number of ovens | 1 |
| Number of pizzas | 1 pizza(s) |
| Power | 1100 W |
| Product colour | Black Bronze |
| Sustainability compliance | Yes |
| Timer | No |
