

















ZWILLING Universal 1200 L Stand mixer 1200 W Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZWILLING
- Κωδικός: WLONONWCRAEG5
- Βάρος(kg): 5.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 28.00cm x 23.00cm
- EAN: 4009839427015
163,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Bowl capacity | 1.4 L |
| Depth | 165 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F060M |
| Height | 399 mm |
| Housing material | Plastic |
| Ice crushing | No |
| Number of pre-programmed settings | 7 |
| Power | 1200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Silver |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Smoothie beaker | Yes |
| Type | Stand mixer |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 165 mm |
