











KitchenAid 5KHM5110EWH Hand mixer 85 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: WLONONWCRPMT6
- Βάρος(kg): 1.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 14.30cm x 21.40cm
- EAN: 5413184911416
144,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Beaters | Yes |
| Cord length | 1.6 m |
| Country of origin | United States |
| Current | 0.4 A |
| Depth | 210 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 295 mm |
| Housing material | Plastic |
| Mixer functions | Beat, Mixing |
| Number of speeds | 5 |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 1.58 kg |
| Package width | 140 mm |
| Planetary rotation | No |
| Power | 85 W |
| Product colour | White |
| Rotational speed | 1000 RPM |
| Type | Hand mixer |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 1.17 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 95 mm |
