















Concept RM3300 food processor 2 L Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0012
- Βάρος(kg): 3.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 37.00cm x 29.20cm
- EAN: 8595631019399
87,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Bowl capacity | 2 L |
| Bowl material | Glass |
| Depth | 176 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 310 mm |
| Housing material | Stainless steel |
| Number of speeds | 4 |
| Product colour | Black |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
| Whisk | Yes |
| Width | 219 mm |
