











HEINRICH'S HZW 8322 Cotton candy machine White, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HEINRICH'S
- Κωδικός: AGDHNCMWC0001
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 28.00cm x 20.00cm
- EAN: 4260707281546
43,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bowl diameter | 27 cm |
| Depth | 280 mm |
| Guarantee | G012M |
| Heating element | Quartz heating elements |
| Height | 210 mm |
| Package contents | 10 x wooden sticks Spoon x 1 |
| Power | 500 W |
| Power management | 230 V ~ 50 Hz |
| Product colour | Transparent Red White |
| Product type | Cotton candy machine |
| Rubber feet | Yes |
| Warnings | Do not use the device in a humid environment. Avoid contact with hot appliance components. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Weight | 1.52 kg |
| Width | 280 mm |
