





Philips Daily Collection HR7310/00 Compact Food Processor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRMPWB
- Βάρος(kg): 3.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 33.00cm x 38.00cm
- EAN: 8710103900962
146,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 118,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Blade material | Stainless steel |
| Blender bowl capacity | 1.5 L |
| Bluetooth | No |
| Bowl capacity | 2.1 L |
| Built-in display | No |
| Control type | Rotary |
| Cord length | 1 m |
| Cord storage | Yes |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 214 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Display type | LED |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Easy to clean | Yes |
| functions | chopping, Slicing/Shredding,Kneading,Emulsifying |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 396 mm |
| Housing material | Plastic |
| Ice crushing | No |
| Interchangeable blades | Yes |
| Juice extractor capacity | 0.5 L |
| Material jar(s) | SAN |
| Material knife | Stainless steel |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of discs | 1 discs |
| Number of functions | 16 |
| Number of slicing discs included | 1 |
| Number of speeds | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 310 mm |
| Package height | 346 mm |
| Package weight | 3.03 kg |
| Package width | 252 mm |
| Power | 700 W |
| Product colour | White |
| Pulse function | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recipe book | No |
| Rotational speed (max) | 20000 RPM |
| Total amount of recyclable materials | 75% |
| Turbo | Yes |
| Variable speed | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 2.12 kg |
| Width | 20.9 mm |
