











Feel-Maestro MR-557 Planetary mixer with 3 l bowl, 1200 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOROK0013
- Βάρος(kg): 3.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 19.40cm x 28.60cm
- EAN: 4897144674831
73,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Bowl capacity | 3 L |
| Bowl material | Stainless steel |
| Control type | Rotary |
| Frequency | 50 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Mixer functions | Beat, Mixing, Stirring |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of speeds | 6 |
| Package contents | Dough kneading paddle x 1 Mixing nozzle Spatula for cleaning and extracting the mass of the finished product Whisking paddle Protective cover 1 Bowl |
| Planetary rotation | Yes |
| Power | 1200 W |
| Product colour | Black |
| Pulse function | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Stand mixer with rotating bowl |
| Variable speed | Yes |
| Warnings | Do not use with a damaged power cord or plug. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Do not immerse the unit in water or other liquids. |
