









ProfiCook PC-FR 1325 Single 3 L Stand-alone 2000 W Deep fryer Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PROFICOOK
- Κωδικός: AGDPFOFRY0009
- Βάρος(kg): 2.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.20cm x 26.80cm x 23.10cm
- EAN: 4006160046144
47,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Capacity | 3 L |
| Construction type | Single |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Rotary |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cool zone | Yes |
| Cord length | 0.8 m |
| Cord storage | Yes |
| Crumb tray | Yes |
| Depth | 397 mm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Frying function | Yes |
| Grill rack | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Height | 232 mm |
| Material | Stainless steel |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of frying baskets | 1 |
| Oil content | 3 L |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2000 W |
| Power LED | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Deep fryer |
| Removable bowl | Yes |
| Roasting function | Yes |
| Temperature (max) | 190 C |
| Temperature (min) | 130 C |
| Temperature-ready indicator | Yes |
| User guide | Yes |
| Width | 212 mm |
