







Ecovacs WINBOT W2 PRO 3000 mAh
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ECOVACS
- Κωδικός: AGDECOROS0064
- Βάρος(kg): 4.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.70cm x 31.00cm x 18.20cm
- EAN: 6970135035403
353,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 284,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic returns to starting point | Yes |
| Battery capacity | 3000 mAh |
| Battery technology | Lithium |
| Depth | 271 mm |
| Edge detection | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Glass thickness | 3 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 77.5 mm |
| Hose length | 6,7 m |
| Input voltage | 24 V |
| Minimum window size (W x H) | 30 x 40 cm |
| Mobile app support | Yes |
| Operating principle | Suction |
| Package contents | Carabiner User manual Adapter Power supply Cleaning cloth x 2 Safety rope x 1 Cleaning solution |
| Package depth | 310 mm |
| Package height | 182 mm |
| Package tare weight | 4,22 kg |
| Package width | 317 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Rated power | 90 W |
| Suction power | 5300 Pa |
| Suitable for | Universal |
| Voice report | Yes |
| Warnings | Do not leave the cleaning robot unattended while in operation. Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit. Keep the product in a dry place, away from children. |
| Water tank capacity | 0.06 L |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 271 mm |
| Wire length | 6 m |
