

























Bosch SPS2HKI02E Freestanding dishwasher 45 cm Brushed steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSZMW0237
- Βάρος(kg): 39.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.50cm x 51.00cm x 88.00cm
- EAN: 4242005553662
836,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 674,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Freestanding |
| AquaStop function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Buttons |
| Current | 10 A |
| Depth | 600 mm |
| Dishwashing programs | Eco 50 C Auto 45-65 C Favorite Pots 70 C Hourly 65 C |
| Door colour | Brushed steel |
| Drying system | ExtraDry |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Energy efficiency class | D |
| Guarantee | F024M |
| Height | 845 mm |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 46 dB |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Number of washing programs | 5 |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | The appliance should be connected to an earthed socket outlet. Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Weight | 38.1 kg |
| Width | 450 mm |
