























Bosch Serie 6 SPS6EMI21E dishwasher Freestanding 10 place settings B
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSZMW0234
- Βάρος(kg): 43.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.00cm x 51.50cm x 88.00cm
- EAN: 4242005537211
1.194,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 963,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable feet | Yes |
| Appliance placement | Freestanding |
| Apps functions | Remote diagnostics, Remote monitoring |
| Apps supported | Home Connect |
| AquaSensor function | Yes |
| AquaStop function | Yes |
| Bosch technologies (dish washing) | EfficientDry Silence On Demand Home Connect SpeedPerfect Plus Extra Dry |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Connected load | 2400 W |
| Control panel colour | Stainless steel |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1.75 m |
| Current | 10 A |
| Cycle time | 235 min |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delay start (min) | 1 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Depth | 600 mm |
| Depth with door open | 115.5 cm |
| Dishwashing programs | Favorite Auto 45-65 C Intensive 70 C Eco 50 C Extra quiet Quiet Glass 40 C |
| Door colour | Brushed steel |
| Downloadable additional programs | Yes |
| Energy consumption per 100 cycles | 51 kWh |
| Energy consumption per cycle | 0.512 kWh |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2261663 |
| Extra dry | Yes |
| Feet adjustment | 2 cm |
| Guarantee | F024M |
| Half-load | Yes |
| Height | 845 mm |
| Height under worktop | 3 cm |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Interior light | Yes |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 44 dB |
| Number of baskets | 2 basket(s) |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Number of washing programs | 8 |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Package depth | 670 mm |
| Package height | 880 mm |
| Package weight | 43.5 kg |
| Package width | 510 mm |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Temperature (max) | 70 C |
| Warnings | The appliance should be connected to an earthed socket outlet. Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
| Water consumption per cycle | 8.7 L |
| Weight | 42.1 kg |
| Width | 450 mm |
