















Philips XC5242/10 stick vacuum/electric broom Battery Dry Bagless 0.27 L Sage
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIODK0272
- Βάρος(kg): 4.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 73.00cm x 14.00cm x 37.50cm
- EAN: 8720389062674
357,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 288,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Air filtration stages quantity | 3 |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Built-in display | Yes |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 4.5 h |
| Cleaning surfaces | Hard floor Soft floor |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Dangerous goods | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Display type | LED |
| Dust capacity | 0.27 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Handle controls | Yes |
| Height | 1200 mm |
| Maximum airflow | 840 l/min |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Noise level | 84 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 740 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package width | 380 mm |
| Packaging content | Combunation tool Crevice tool |
| Power control | Electronic |
| Power source | Battery |
| Product colour | Sage |
| Product type | Stick vacuum |
| Removable battery | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Runtime | 60 min |
| Runtime (turbo mode) | 15 min |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 15 min |
| Special nozzle | Triactive multi LED Nozzle |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Turbo | Yes |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum brushes included | Motorized brush |
| Variable power | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 1.44 kg |
| Wet mopping | No |
| Width | 252 mm |
