











Bissell Spotclean C2 20671 Carpet cleaner 340 W Grey, Green
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BISSELL
- Κωδικός: AGDBSLODK0044
- Βάρος(kg): 6.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 45.50cm x 34.00cm
- EAN: 011120274707
174,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 140,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Clean water tank capacity | 1,4 l |
| Cleaning surfaces | Carpet, Stairs, Upholstery Textile lining |
| Cleaning type | Wet |
| Cord length | 3.6 m |
| Depth | 210 mm |
| Dirty water tank capacity | 1,1 l |
| Dust capacity | 1,1 l |
| Dust container type | Bagless |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 310 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum input power | 340 W |
| Multifunctional brush | Yes |
| Noise level | 81.5 dB |
| Number of brushes | 1 |
| Number of water tanks | 2 |
| Power source | Mains |
| Product colour | Green Grey Transparent |
| Product type | Washing hoover |
| Removable handheld vacuum | No |
| Removable water tank | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Weight | 4.3 kg |
| Width | 440 mm |
